Składanie zamówień

Oferta Ursulle jest bogata i zróżnicowana w każdym aspekcie. Z kolei forma nabycia wymarzonej sukni ślubnej jest wielopłaszczyznowa i tylko od Klientki zależy, na którą z nich się zdecyduje.

Ponieważ Ursulle charakteryzuje kompromis wyborów, gustów i upodobań, oznacza to, że Klientka składająca zamówienie na suknię ślubną ma możliwość wyboru detali sukni z szerokiej gamy oferty dostępnej zarówno w części wystawienniczej Atelier jak również udokumentowanej w katalogach Ursulle.
Stawiając zatem na indywidualizm i ponadprzeciętność oferty, Ursulle udostępnia swoim Klientkom wachlarz udogodnień oraz możliwości dotyczących złożenia zamówienia. Z pewnością każda Klientka znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wariant I

Szycie sukni na miarę zgodnie z indywidualnym zamówieniem = Wspólne projektowanie

Przyszła Panna Młoda może złożyć zamówienie na uszycie sukni ślubnej dedykowanej specjalnie dla niej. W tym wypadku Klientka ma możliwość spełnienia swojego intymnego marzenia zgodnego z własnym wyobrażeniem o sukni. Tym samym przy naszej profesjonalnej pomocy Panny Młode współprojektują tę jedyną, wymarzoną suknię. Nie ma zatem problemu aby upodobanie do gorsetu z jednego modelu sukni połączyć z wyborem dołu z drugiej sukni. Dodając do tego tkaninę z innej sukni, a zdobienia z kolejnej, powstaje mieszanka, która w gruntowny sposób uosabia gust Panny Młodej. Jeśli jednak Klientka przychodzi do Pracowni z wyraźną wizją sukni, która akurat w danej chwili nie znajduje się w ofercie Ursulle, wówczas podczas bezpośredniego spotkania, po ustaleniu niezbędnych szczegółów, ma ona możliwość złożenia zamówienia na uszycie sukni ślubnej zgodnej z własnymi oczekiwaniami.

Wariant II

Wybór sukni spośród modeli oferowanych w katalogach autorskich Atelier Ursulle

Jeśli Klientka miała okazję odwiedzić nas wcześniej osobiście lub obserwuje nasz fanpage na Face Book’u lub Instagramie, oznacza to, że zapoznała się z częścią naszych produktów. Jest to istotne z tego powodu, że czasem okazuje się, iż model sukni, który kiedyś „wpadł w oko” Klientce, nie jest dostępny w części wystawienniczej Atelier. Nie ma jednak powodów do zmartwień gdyż w Pracowni znajdują się autorskie katalogi sukien ślubnych Ursulle. W nich Klientki mogą odnaleźć tę suknię, która wcześniej „skradła” ich serce lub wybrać model, z którym nie miała okazji zapoznać się do tej pory.

Wariant III

Wybór sukni spośród modeli gotowych oferowanych i dostępnych w Atelier Ursulle

Po przekroczeniu progu Atelier Ursulle, każda Klientka może zapoznać się z kilkudziesięcioma autorskimi wzorami sukien wyeksponowanymi w części wystawienniczej Pracowni. Tym samym może dokonać wyboru sukni i jej zakupu bez oczekiwania na jej uszycie. Być może będzie potrzebna niewielka korekta celem dopasowania sukni do figury ale ponieważ Ursulle do projektant i wykonawca sukien, usługa ta jest wpisana w naszą ofertę.

Proszę dobrze się rozglądać gdyż może się okazać, że ta jedyna suknia znajduje się np. w środkowym rzędzie. Jednak bez względu na usytuowanie sukni na sali, każdej z nich poświęcamy tyle samo uwagi i precyzji do jej wykonania.”

Należy pamiętać, że odpowiedni model sukni dopasowany do konkretnej osoby może także podkreślać urodę Klientki bądź maskować to, czego się wstydzi lub co chciałaby ukryć. Zatem idealnym rozwiązaniem tego problemu jest złożenie indywidualnego zamówienia na uszycie sukni lub dobranie odpowiedniego modelu dostępnego w części wystawienniczej Atelier.

Należy także pamiętać, że podczas odbioru sukni Klientka ma możliwość doboru pasującego do sukni welonu, również autorstwa Ursulle, oraz odpowiedniego zdobienia we włosy.

To jednak nie wszystko.

Dla tych pań, które wolą przykryć ramiona, Atelier Ursulle proponuje także etole, płaszcze, okrycia z piór i wiele innych.

Jeśli czegoś w ofercie Ursulle brakuje, zawsze może zostać uszyte zgodnie z indywidualnym życzeniem Klientki.

Ursulle 2018 © All rights reserved / Prawa autorskie zastrzeżone