Historia marki


Pracownia Sukien Ślubnych Ursulle to atelier autorskie założone przez włocławską projektantkę, kreatora mody ślubnej - Urszulę Gapińską. Marka istnieje na rynku od 1979 roku i na przestrzeni lat stała się synonimem wysokiej klasy krawiectwa i jakości.

Początki były niewinne, lecz pełne marzeń i zaangażowania. Ursulle zdobywało serca kobiet-mam i ich córek oferując suknie komunijne, które w tamtych czasach cieszyły się dużym zainteresowaniem. Z czasem słodkie dziewczynki zaczęły wracać do Ursulle, tym razem jednak z zamówieniami na uszycie sukien ślubnych. Styl proponowany przez Pracownię szturmem zdobył wrażliwość Klientek. Tym sposobem we Włocławku narodziło się miejsce oferujące indywidualne podejście do Klienta i niebagatelny, szeroki wachlarz rozwiązań.

Obecnie Atelier Ursulle, będące producentem, jest idealnym miejscem, w którym każda kobieta może urzeczywistnić swoje wyobrażenie o sukni ślubnej marzeń. Tutaj suknie są projektowane i szyte. Tutaj każda Klientka ma pewność, że zakupiony produkt jest „świeżutki spod igiełki”.

Ursulle jako jedno z nielicznych może pochwalić się tym, że ubiera już kolejne pokolenia kobiet. Niebywałym przywilejem jest Klientka, której mama, ciocia, siostra, teściowa bądź kobieta innego pokrewieństwa w rodzinie, ślubowała w sukni ślubnej Ursulle. Radością jest w istocie fakt, że to właśnie Klientka, która ubrała suknię Ursulle kilka dekad wcześniej, przyprowadza kobietę następnego pokolenia, która także decyduje się nam zaufać, podejmując z nami współpracę. A wszystko po to, aby wspólnie przejść przez moment wyboru i przygotowania kreacji ślubnej, która już na zawsze pozostanie w pamięci Panny Młodej i naszej.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że profesjonalizm z jakim Ursulle podchodzi do każdej Panny Młodej, zyskał tak wielu zwolenników.


"W sukni ślubnej trzeba się zakochać - tak samo jak w swoim przyszłym mężu. Tylko w ten sposób można się zorientować, że jest ona tą jedyną i właściwą" - Ursulle
Ursulle 2018 © All rights reserved / Prawa autorskie zastrzeżone