Atelier


Ursulle jest niewątpliwie miejscem unikalnym i wyjątkowym. Na przestrzeni lat Atelier zdążyło wypracować model współpracy z Klientkami, który pozwala stworzyć suknię na każdą figurę. Klientka, która decyduje się podjąć z nami współpracę zaprasza Ursulle do swojego życia na krótką ale bardzo ważną dla niej chwilę. Czas pokazuje, że moment ten jest cenny dla obu stron.

Cel przyświecający atelier Ursulle to spełnianie marzeń Panien Młodych o sukniach ślubnych, które w tym szczególnym dniu wraz ze swoją właścicielką mają komponować jedną, znakomicie dopasowaną, idealną całość. Ponieważ każda kobieta jest wyjątkowa i każda posiada walory godne podkreślenia, suknia ślubna powinna tę wyjątkowość podkreślać, oddawać charakter i temperament Panny Młodej. Dlatego indywidualizacja potrzeb Klientki stanowi podstawę doboru kształtu sukni, tkaniny, jej koloru bądź odcienia, zdobień oraz dodatków na czym Ursulle skupia się w sposób szczególny od momentu swojego powstania.

Niekonwencjonalne i spersonalizowane podejście do Klientki jest tym, co wyróżnia projekty Ursulle, które z założenia są nietuzinkowe i oryginalne. Dokładność i precyzja wykonania kreacji to dewiza, która towarzyszy Ursulle od samego początku. W projektowanej sukni wszystko musi idealnie do siebie pasować, od gorsetu po najmniejszy koralik. Nie bez powodu Pracownia podjęła współpracę z firmami oferującymi tkaniny i zdobienia najwyższej jakości. Atłasy, koronki, satyny, tiule, muśliny i inne materiały a także kryształy, perły czy cekiny sprowadzane są z różnych zakątków Europy, a wszystko po to aby wygodzie i elegancji stało się zadość.

Należy podkreślić, że w ofercie Pracowni znajdują się wyłącznie autorskie projekty sukien ślubnych.


Nie oferujemy produktów innych marek, gdyż same tworzymy z powodzeniem własną, polską markę. Suknie ślubne to nasza pasja, a praca przy nich jest obłędnie fascynująca

Nie oznacza to jednak, że Klientka nie może przyjść do nas z własną wyśnioną suknią ślubną. Wręcz przeciwnie. W naszych progach chętnie gościmy również te Panie, które mają już skonkretyzowane pomysły odnośnie swojego wizerunku.

Autorskie kolekcje Ursulle obejmują wzory zarówno klasyczne i tradycyjne, jak również nowatorskie, odważne i oryginalne. Są wśród nich romantyczne i wytworne suknie „księżniczki”, zmysłowe suknie „rybki”, ponadczasowa klasyka sukien „litery A” oraz modele wymykające się stereotypom i stanowiące oryginalne wzory, których linia - powstała na bazie niepowtarzalnego, zaprojektowanego przez nas kroju - podkreśla kobiece walory. Tym samym projekty Ursulle nie tylko kreują własny i niepowtarzalny styl, ale także idealnie wpasowują się w światowe trendy mody ślubnej.

Misja firmy opiera się o perfekcyjnie zaprojektowany i wykonany produkt, który w odniesieniu do różnych gustów odbiorców, idealnie wpasowuje się w potrzeby rynku. Każda suknia to efekt wielogodzinnej, precyzyjnej pracy ręcznej „hand made” tak cenionej w środowisku mody jak i uznanej przez krytyków. Nie bez znaczenia jest także wygoda sukni i sposób jej wykończenia. O tym w namacalny sposób Panny Młode przekonują się zazwyczaj dopiero podczas ślubu czy wesela, nie zdając sobie sprawy jak istotne jest aby zapoznać się z tym aspektem na etapie wyboru sukni.

Ursulle to pewny i sprawdzony dostawca usług. To projekty, które spotykają się z szerokim zainteresowaniem. Ursulle jest firmą skupioną na Klientce i jej oczekiwaniach.


Ursulle 2018 © All rights reserved / Prawa autorskie zastrzeżone